Informacje Informacje

Brązowy Medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - 10-05-2014

W rywalizacji Makroregionalnej w Ropczycach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki klubów Małopolski i Podkarpacia. Przedstawicielka UKS Mixteam Tarnowiec Jessica Orzechowicz zajęła III Miejsce w grze pojedyńczej oraz V w grze mieszanej. Stosunkiem punktowym 45-10 zwyciężyło województwo Podkarpackie.

Wszystkie finały OTMM w Ropczycach zdominowały dwie zawodniczki: Jessica Orzechowicz i Beata Mycek.  Tradycyjnie już ww. para deblowa Jessica Orzechowicz - MixTeam Tarnowiec / Beata Mycek  - MKS Stal Nowa Dęba bez większych problemów zdobyła złoty medal w grze podwójnej kobiet pokonując wysoko wszystkie przeciwniczki.

Najmłodsi sportowcy uczestniczyli w Wojewódzkim Turnieju Dzieci i Żaków, który miał miejsce w Straszęcinie 12-04-2014.
UKS MixTeam Tarnowiec reprezentował Kamil Wyderka, który ostatecznie zajął  V Miejsce w Turnieju.

05-IV-2014 w Turnieju Kwaifikacyjnym I Miejsce zajęła Jessica Orzechowicz w grze pojedyńczej oraz II Miejsce w grze Mieszanej wspólnie z partnerem - zawodnikiem UKS Start Widełka Szymonem Maciąg.  Tym samym Jessica zagra na Mistrzostwach Polski 23-25 V br. w dwóch kategoriach jako reprezentantka UKS MixTeam Tarnowiec i przedstawicielka woj. podkarpackiego.

Trzecie Miejsce w Grze Pojedyńczej oraz czwarte w grze mieszanej na Ogólnopolskim Turnieju w Ropczycach.