Informacje Informacje

Badminton - Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli WF

Ponad 80 nauczycieli WF uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych, które wspólnie z PCEN Krosno zorganizował Podkarpacki Związek Badmintona. Warsztaty w imieniu PZB prowadzili trenerzy UKS MixTeam Tarnowiec. Materiały i relacje ze szkoleń dostępne na stronach:  Brzozów , Rbr.info.pl  oraz YouTube

Wicemistrzostwo wojewódzkie 2014 w grze pojedynczej dziewcząt dla Jessici Orzechowicz UKS MixTeam Tarnowiec.

Nasza zawodniczka wygrała wszystkie mecze w 2 setach w drodze do finału. W finale przegrała ze starszą o rok zawodniczką z Nowej Dęby – aktualną wicemistrzynią Polski.

Również medal w grze deblowej: Brązowy medal dla pary: Jessica Orzechowicz/ Klaudia Kostrzycka (MKS Nowa Dęba)

Indywidualne Mistrzostaw Polski w Badmintonie 2014 r.

134 zawodników z 46 klubów z 16 województw brało udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych (IMPMM) w Głubczycach w dniach 23-25 maja br. Niecodzienny przebieg miała ceremonia otwarcia: wraz z burmistrzem miasta Mistrzostwa Polski otworzyła młoda parabadmintonistka z Kędzierzyna Koźle (na zdjęciu). Zawodnicy i zawodniczki z 7 klubów podkarpackich wywalczyli prawo gier na  IMPMM.  Wśród najliczniejszej 16 grupy zawodników z podkarpacia w mistrzostwach zagrała również zawodniczka UKS "MixTeam" Tarnowiec - Jessica Orzechowicz.

W rywalizacji Makroregionalnej w Ropczycach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki klubów Małopolski i Podkarpacia. Przedstawicielka UKS Mixteam Tarnowiec Jessica Orzechowicz zajęła III Miejsce w grze pojedyńczej oraz V w grze mieszanej. Stosunkiem punktowym 45-10 zwyciężyło województwo Podkarpackie.

Wszystkie finały OTMM w Ropczycach zdominowały dwie zawodniczki: Jessica Orzechowicz i Beata Mycek.  Tradycyjnie już ww. para deblowa Jessica Orzechowicz - MixTeam Tarnowiec / Beata Mycek  - MKS Stal Nowa Dęba bez większych problemów zdobyła złoty medal w grze podwójnej kobiet pokonując wysoko wszystkie przeciwniczki.