Informacje Informacje

Złoty Medal na Jubileuszowym 100 Turnieju GP Victora w Mielcu


Z udziałem Marszałka Województwa Podkarpackiego 12-03-2016 w Mielcu odbył się jubileuszowy 100 Turniej z Cyklu Grand Prix Victora. 
UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowały zawodniczki Anna Sawicka i Jessica Orzechowicz. W kategorii kobiet Jessica wygrała wszystkie swoje mecze grupowe oraz półfinał a w finale wysoko wygrała z zawodniczką z Myślenic.  

Czytaj więcej

Kadra Narodowa Polski Młodzików 2015

Po sukcesach sportowych Jessica Orzechowicz zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec została powołana do Kadry Polski Młodzików o czym informuje na swojej stronie Polski Związek Badmintona. PZBad
Jest ona jedyną przedstawicielką podkarpacia w Kadrze Narodowej z rocznika 2002 i jedną z czterech dziewcząt z Polski z tego rocznika. Wszyscy zawodnicy Kadry Narodowej objęci są centralnym szkoleniem,  konsultacjami szkoleniowymi oraz startami zagranicznymi.

Czytaj więcej

Dwa Tytuły Wicemistrza Polski 2015 dla Jessici Orzechowicz

Na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych, które odbyły się 22-24 Maja 2015 r. w Głubczycach (woj. Opolskie)  Jessica Orzechowicz zdobyła dwa tytuły Wicemistrza Polski. Jessica w tym roku zdobyła również Tytuł Mistrza Polski w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych (Kępno 2015). Jest również Mistrzynią Podkarpacia w grze pojedyńczej i grach mieszanych (Jedlicze 2015). Obszerna relacja na Podkarpacie oraz na OOZBAD. Wszystkie wyniki na IMPMM 

Czytaj więcej

Mistrzostwa Podkarpacia MM 2015 w Jedliczu

Na hali GOSiR w Jedliczu w sobotę 21-03-2015 r. odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona w kategorii Młodzik Młodszy. W rywalizacji brało udział ok. pół setki młodych sportowców z 8 klubów województwa podkarpackiego (Mielec, Nowa Dęba, Widełka, Straszęcin, Rzeszów, Dubiecko, Umieszcz i Tarnowiec). 

Na wstępie rozpoczynając Zawody Organizator przedstawił  aktualnych Mistrzów Polski Województw Drużyn Mieszanych 2015, którzy 01-go marca br. w Kępnie (w. Wielkopolskie) zdobyli Złoty Medal a na dzień 27 marca br. zostali zaproszeni do Rzeszowa na spotkanie z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.  

 

Czytaj więcej

Mistrzostwo Polski Województw Drużyn Mieszanych MM 2015 dla Podkarpacia

W dniach 28.02 -01.03 2015 w Kępnie (Wielkopolska) miały miejsce pierwsze  Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych 2015 r.

 Znakomicie spisała się ekipa z podkarpacia, która pokonała wszystkie inne drużyny zdobywając Tytuł Mistrza Polski WDM MM 2015.

Jessica Orzechowicz wspólnie z partnerem gier mieszanych (Szymon Maciąg – UKS Start Widełka) wygrali wszystkie swoje mecze decydujące również o sukcesie całej drużyny. Gratulacje

 

Czytaj więcej