Informacje Informacje

Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych w Straszęcinie 24-25.01.2015

Hat-trick dla "MixTeam" Tarnowiec na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Straszęcinie. Anna Sawicka, Kamil Wyderka i Jessica Orzechowicz uczestniczyli w zawodach, które zakończyły się w niedzielę po północy 25-stycznia w Straszęcinie. Zdjęcia autorskie Pana Rafała  Kosztyło można obejrzeć na FOTO_OTB. Wyniki Turnieju na: Wyniki_TP oraz na PODIUM .  Finaliści rozegrali swoje mecze około północy. 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej MM, JM w Bieruniu 10-01-2015

Na pierwszym w Nowym Roku Ogólnopolskim Turnieju rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach U-13 i U17. Turniej odbył się na hali w Bieruniu na Śląsku gdzie na 9 kortach rozegrano ponad 80 gier. Rywalizację zakończono późnym popołudniem uroczystym wręczeniem dyplomów i medali. Jeden złoty i brązowy dla UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Grand Prix - SUWAŁKI 2014

Suwałki (Polski biegun zimna) gościł najlepszych badmintonistów na Międzynarodowym Turnieju z cyklu Grand Prix Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. Wśród nich zawodniczka UKS Mixteam Tarnowiec Jessica Orzechowicz powołana do udziału w Turnieju  przez Zarząd Podkarpackiego Związku Badmintona. Występ młodej zawodniczki z Tarnowca zakończył się podwójnym sukcesem: Obszerna relacja TV na: TVS24,  Wyniki gier na: WynikiGPS . Komentarz na: BADMIN 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej w Lublińcu na Śląsku 08-11-2014

Wygrana w grach podwójnych MM  oraz drugie miejsce w grach pojedyńczych to wynik udziału w Ogólnopolskim Turnieju w Lublińcu na Śląsku. Duet deblowy Jessica O. / Zuzanna J. kolejny raz wywalczył Złoty Medal na Turnieju zaliczanym do punktacji krajowej. Znakomite drugie miejsce Jessica Orzechowicz wywalczyła również w grach pojedyńczych.  

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup MM i JM 24-26 X 2014 r.

Komplet medali zdobyła Jessica Orzechowicz na Turnieju Grand Prix w Płońsku k. Warszawy. Złoty medal przypadł w kategorii gier mieszanych wspólnie z Szymonem Maciągiem (UKS Start Widełka), srebrny medal i minimalna przegrana o złoto (w piatym secie)  razem z Zuzanną Jankowską (UKS Strzelce Opolskie), a brązowy w grze pojedyńczej także po minimalnej przegranej w walce o finał w piatym secie. 

Czytaj więcej