Informacje Informacje

Bieruń 06-IX-2014 - Ogólnopolski Turniej MM i JM

W pierwszym w nowym sezonie Turnieju Ogólnopolskim rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach U-13 i U17. Turniej odbył się na hali w Bieruniu na Śląsku gdzie na 9 kortach rozegrano ponad 70 gier. Rywalizację zakończono późnym popołudniem uroczystym wręczeniem dyplomów, medali oraz drobnych upominków. 2 złote medale przypadły dla UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej

Grand Prix VICTORA - Turniej MASTERS 2014

Turniej Masters jest najważniejszym i najwyżej punktowanym Turniejem Grand Prix VICTORA. Na Turnieju w Mielcu 29-06  kończoncym sezon 2013/2014 nie mogło zabraknąć młodych zawodników z UKS  "MixTeam" Tarnowiec.  

Czytaj więcej

Badminton - Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli WF

Ponad 80 nauczycieli WF uczestniczyło w warsztatach szkoleniowych, które wspólnie z PCEN Krosno zorganizował Podkarpacki Związek Badmintona. Warsztaty w imieniu PZB prowadzili trenerzy UKS MixTeam Tarnowiec. Materiały i relacje ze szkoleń dostępne na stronach:  Brzozów , Rbr.info.pl  oraz YouTube 

Czytaj więcej

Mistrzostwa Podkarpacia MM 2014

Wicemistrzostwo wojewódzkie 2014 w grze pojedynczej dziewcząt dla Jessici Orzechowicz UKS MixTeam Tarnowiec.

Nasza zawodniczka wygrała wszystkie mecze w 2 setach w drodze do finału. W finale przegrała ze starszą o rok zawodniczką z Nowej Dęby – aktualną wicemistrzynią Polski.

Również medal w grze deblowej: Brązowy medal dla pary: Jessica Orzechowicz/ Klaudia Kostrzycka (MKS Nowa Dęba)

 

Czytaj więcej

Indywidualne Mistrzostaw Polski w Badmintonie 2014 r.

134 zawodników z 46 klubów z 16 województw brało udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych (IMPMM) w Głubczycach w dniach 23-25 maja br. Niecodzienny przebieg miała ceremonia otwarcia: wraz z burmistrzem miasta Mistrzostwa Polski otworzyła młoda parabadmintonistka z Kędzierzyna Koźle (na zdjęciu). Zawodnicy i zawodniczki z 7 klubów podkarpackich wywalczyli prawo gier na  IMPMM.  Wśród najliczniejszej 16 grupy zawodników z podkarpacia w mistrzostwach zagrała również zawodniczka UKS "MixTeam" Tarnowiec - Jessica Orzechowicz. 

Czytaj więcej