Informacje Informacje

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup MM i JM 24-26 X 2014 r.

Komplet medali zdobyła Jessica Orzechowicz na Turnieju Grand Prix w Płońsku k. Warszawy. Złoty medal przypadł w kategorii gier mieszanych wspólnie z Szymonem Maciągiem (UKS Start Widełka), srebrny medal i minimalna przegrana o złoto (w piatym secie)  razem z Zuzanną Jankowską (UKS Strzelce Opolskie), a brązowy w grze pojedyńczej także po minimalnej przegranej w walce o finał w piatym secie. 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej w Pszczynie 11-10-2014

Ponad stu uczestników z Polski oraz Czech wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona (OTB)  11-10-2014 w Pszczynie na Śląsku. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych U13, U15 i U17. UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowały dwie zawodniczki kategorii U13: Anna Sawicka i Jessica Orzechowicz.

 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Świętokrzyskich MM i JM 26-28 IX 2014 r.

W  Suchedniowie k. Kielc został rozegrany pierwszy w sezonie 2014/2015 Turniej z cyklu Grand Prix JM i MM z udziałem krajowych i zagranicznych uczestników. Podnad 200 młodych sportowców z całego kraju oraz z zagranicy rywalizowało w tym prestiżowym
turnieju. Województwo podkarpackie reprezentowali zawodnicy i zawodniczki czołowych klubów badmintonowych. Zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec rywalizowała w najliczniej obsadzonych kategoriach Młodzików Młodszych w grach pojedyńczych i podwójnych.  

Czytaj więcej

Bieruń 06-IX-2014 - Ogólnopolski Turniej MM i JM

W pierwszym w nowym sezonie Turnieju Ogólnopolskim rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach U-13 i U17. Turniej odbył się na hali w Bieruniu na Śląsku gdzie na 9 kortach rozegrano ponad 70 gier. Rywalizację zakończono późnym popołudniem uroczystym wręczeniem dyplomów, medali oraz drobnych upominków. 2 złote medale przypadły dla UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej

Grand Prix VICTORA - Turniej MASTERS 2014

Turniej Masters jest najważniejszym i najwyżej punktowanym Turniejem Grand Prix VICTORA. Na Turnieju w Mielcu 29-06  kończoncym sezon 2013/2014 nie mogło zabraknąć młodych zawodników z UKS  "MixTeam" Tarnowiec.  

Czytaj więcej