Informacje Informacje

Ogólnopolski Turniej w Lublińcu na Śląsku 08-11-2014

Wygrana w grach podwójnych MM  oraz drugie miejsce w grach pojedyńczych to wynik udziału w Ogólnopolskim Turnieju w Lublińcu na Śląsku. Duet deblowy Jessica O. / Zuzanna J. kolejny raz wywalczył Złoty Medal na Turnieju zaliczanym do punktacji krajowej. Znakomite drugie miejsce Jessica Orzechowicz wywalczyła również w grach pojedyńczych.  

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup MM i JM 24-26 X 2014 r.

Komplet medali zdobyła Jessica Orzechowicz na Turnieju Grand Prix w Płońsku k. Warszawy. Złoty medal przypadł w kategorii gier mieszanych wspólnie z Szymonem Maciągiem (UKS Start Widełka), srebrny medal i minimalna przegrana o złoto (w piatym secie)  razem z Zuzanną Jankowską (UKS Strzelce Opolskie), a brązowy w grze pojedyńczej także po minimalnej przegranej w walce o finał w piatym secie. 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup MM i JM 24-26 X 2014 r.

Komplet medali zdobyła Jessica Orzechowicz na Turnieju Grand Prix w Płońsku k. Warszawy. Złoty medal przypadł w kategorii gier mieszanych wspólnie z Szymonem Maciągiem (UKS Start Widełka), srebrny medal i minimalna przegrana o złoto (w piatym secie)  razem z Zuzanną Jankowską (UKS Strzelce Opolskie), a brązowy w grze pojedyńczej także po minimalnej przegranej walce o finał w piatym secie. 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej w Pszczynie 11-10-2014

Ponad stu uczestników z Polski oraz Czech wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona (OTB)  11-10-2014 w Pszczynie na Śląsku. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych U13, U15 i U17. UKS MixTeam Tarnowiec reprezentowały dwie zawodniczki kategorii U13: Anna Sawicka i Jessica Orzechowicz.

 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Świętokrzyskich MM i JM 26-28 IX 2014 r.

W  Suchedniowie k. Kielc został rozegrany pierwszy w sezonie 2014/2015 Turniej z cyklu Grand Prix JM i MM z udziałem krajowych i zagranicznych uczestników. Podnad 200 młodych sportowców z całego kraju oraz z zagranicy rywalizowało w tym prestiżowym
turnieju. Województwo podkarpackie reprezentowali zawodnicy i zawodniczki czołowych klubów badmintonowych. Zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec rywalizowała w najliczniej obsadzonych kategoriach Młodzików Młodszych w grach pojedyńczych i podwójnych.  

Czytaj więcej