Informacje Informacje

Mistrzostwo Polski Województw Drużyn Mieszanych MM 2015 dla Podkarpacia

W dniach 28.02 -01.03 2015 w Kępnie (Wielkopolska) miały miejsce pierwsze  Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych 2015 r.

 Znakomicie spisała się ekipa z podkarpacia, która pokonała wszystkie inne drużyny zdobywając Tytuł Mistrza Polski WDM MM 2015.

Jessica Orzechowicz wspólnie z partnerem gier mieszanych (Szymon Maciąg – UKS Start Widełka) wygrali wszystkie swoje mecze decydujące również o sukcesie całej drużyny. Gratulacje

 

Czytaj więcej

Grand Prix Polski - Kępno 2015

W Kępnie (woj. Wielkopolskie)  w dniach 13-15 II 2015 r. miał miejsce wysokopunktowany Turniej Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Młodszych w Badmintonie.  W zawodach brała udział rekordowa liczba ok.180 zawodników i zawodniczek z czołowych klubów z całej Polski. 
Jessica Orzechowicz z Tarnowca jako jedyna w swojej kategorii zdobyła dwa złote i jeden brązowy medal. 

Wyniki pojedynków finałowych oraz krótka relacja  z Turnieju na stronie ogólnopolskiej:  badmintonzone

 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych w Straszęcinie 24-25.01.2015

Hat-trick dla "MixTeam" Tarnowiec na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Straszęcinie. Anna Sawicka, Kamil Wyderka i Jessica Orzechowicz uczestniczyli w zawodach, które zakończyły się w niedzielę po północy 25-stycznia w Straszęcinie. Zdjęcia autorskie Pana Rafała  Kosztyło można obejrzeć na FOTO_OTB. Wyniki Turnieju na: Wyniki_TP oraz na PODIUM .  Finaliści rozegrali swoje mecze około północy. 

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej MM, JM w Bieruniu 10-01-2015

Na pierwszym w Nowym Roku Ogólnopolskim Turnieju rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach U-13 i U17. Turniej odbył się na hali w Bieruniu na Śląsku gdzie na 9 kortach rozegrano ponad 80 gier. Rywalizację zakończono późnym popołudniem uroczystym wręczeniem dyplomów i medali. Jeden złoty i brązowy dla UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Grand Prix - SUWAŁKI 2014

Suwałki (Polski biegun zimna) gościł najlepszych badmintonistów na Międzynarodowym Turnieju z cyklu Grand Prix Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. Wśród nich zawodniczka UKS Mixteam Tarnowiec Jessica Orzechowicz powołana do udziału w Turnieju  przez Zarząd Podkarpackiego Związku Badmintona. Występ młodej zawodniczki z Tarnowca zakończył się podwójnym sukcesem: Obszerna relacja TV na: TVS24,  Wyniki gier na: WynikiGPS . Komentarz na: BADMIN 

Czytaj więcej