Informacje Informacje

Grand Prix w Katowicach 07-09 IV 2017

W dniach 7-9 kwietnia 2017 r. w Katowicach  został rozegrany jeden z największych turniejów badmintona tego sezonu Grand Prix Polski w kategorii Junior, Junior Młodszy, Młodzik, Młodzik Młodszy. W ciągu 3 dni na 14 kortach 395 zawodników rozegrało 838 pojedynków. W kategorii Młodzik w grach podwójnych UKS MixTeam reprezentowała  Jessica Orzechowicz.  

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Żyrakowie, 08-10-2016

W Żyrakowie w dniu 8.10.2016 roku rozegrany został Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych. W turnieju wystąpili najlepsi reprezentanci Podkarpacia w tych kategoriach oraz również wielu zawodników z całego kraju. Łącznie w turnieju wzięło udział 69 zawodników  z 15 klubów. Jessica Orzechowicz reprezentantka UKS MixTeam Tarnowiec zdobyła 3 brązowe medale a w meczu półfinałowym gier pojedynczych po niezwykle zaciętym pojedynku minimalnie przegrała w 3 secie z późniejszą zwyciężczynią całego turnieju. Podobna sytuacja miała miejsce w grach mieszanych, w których zadebiutowała para mieszana z Tarnowca i Straszęcina.

Czytaj więcej

Medale rozdane- Jedlicze 2016

W Mistrzostwach Województwa Badmintona w kategorii Młodzik uczestniczyli badmintoniści z podkarpackich klubów.  Wśród uczestników nie zabrakło również medalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski (Beata Mycek - MKS Stal Nowa Dęba, Jessica Orzechowicz - UKS MixTeam Tarnowiec, Szymon Maciąg UKS Start Widełka, Patryk Michałek, Michał Kosztyło i Wiktor Grzyb UKS Orbitek Straszęcin). Zawodniczka z Tarnowca Jessica Orzechowicz zdobyła Tytuł Wicemistrzyni Gier Pojedyńczych oraz zdobyła brązowy medal w grach podwójnych. W kategorii Młodzik Jessica występowała jako najmłosza uczestniczka zawodów.
 

Czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2016

W tym roku Nowa Dęba gościła najlepszych badmintonistów z Małopolski i Podkarpacia. 23-04-2016 r. rozegrano Międzywojewódzki Turniej Mistrzowski, w  którym uczestniczyły dwie zawodniczki z UKS Tarnowiec: Anna Sawicka i Jessica Orzechowicz. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym więc każdy miał tylko jedną szansę w rozgrywanej kategorii. Swoje szanse podwójnie wykorzystała Jessica, która zarówno w grze pojedyńczej jak i podwójnej doszła do półfinałów.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej MM, M i JM w Bieruniu 16-04-2016

W dniach 16-17 kwietnia br. rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Badmintona w Bieruniu na Śląsku.W kategorii gier podwójnych dziewcząt II miejsce wywalczyła para zawodniczek z Tarnowca:Anna Sawicka i Jessica Orzechowicz. Nasza para deblowa wygrała wszystkie swoje mecze w drodze do finału. Srebrny medal to duży sukces tym bardziej, że nie byliśmy faworytami w tej kategorii. 

 

Czytaj więcej