Informacje Informacje

Zwycięstwo w Licealiadzie SZS sezonu 2018/2019

Jako niepokonane zakończyły Finałowy Wojewódzki Turniej Badmintona w Nowej Dębie uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych (ZSEk) w Rzeszowie zdobywając tym samym tytuł mistrza województwa podkarpackiego oraz awns do Finału Ogólnopolskiego. W składzie zespołu liderka, zawodniczka UKS MixTeam Jessica Orzechowicz. 

Czytaj więcej

Srebro dla Jessici Orzechowicz na Międzynarodowym Turnieju Mazovia Junior Cup 2018

W dniach 28-30.09.2018 w Zielonce k/Warszawy odbył się Międzynarodowy Turniej „Mazovia Junior Cup 2018”  zaliczany do Grand Prix Juniorów Młodszych.   W zawodach udział wzięło w sumie 211 zawodników. Podkarpacie reprezentowało 16 badmintonistów a wśród nich Jessica Orzechowicz, która zajęła II miejsce w grach podwójnych.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w Żyrakowie

W dniach 08-09 IX 2018 r. w Żyrakowie k. Dębicy rozegrany został Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych.
Komplet zwycięstw dla Jessici Orzechowicz, która wygrała wysoko wszystkie swoje mecze w grach podwójnych oraz w rywalizacji pojedynczej.
3 x Pierwsze Miejsce na pierwszym Ogólnopolskim Turnieju po wakacjach to duży sukces.

 

 

 

Czytaj więcej

Podkarpacka Liga Badmintona PSG 2018

Sukcesem zakończyły się nasze zmagania w Podkarpackiej Lidze Badmintona w sezonie 2017/2018. UKS MixTeam Tarnowiec jako debiutant w rozgrywakach II ligi zajął pirwsze miejsce co daje nam awans do I Ligi. Tabala wyników. W niedzielę 25-02-2018 w miejscowości Zarzecze k. Jarosławia rozegraliśmy mecze rundy rewanżowej i już po dwóch pierwszych zwycięstwach 5-0 zapewniliśmy sobie I miejsce w tabeli.  Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki najlepszymi zawodnikami rozgrywek - Statystyki

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Grand Prix - 2017

W dniach 3-5 października 2017 r. w Suchedniowie rozegrany został kolejny liczny i mocno obsadzony przez zawodników z czołowych miejsc na listach klasyfikacyjnych międzynarodowy turniej badmintona Grand Prix Polski Puchar Gór Świętokrzyskich w kategorii młodzika młodszego i juniora młodszego. W turnieju udział wzięli przedstawiciele z trzech państw: Polski, Łotwy oraz Ukrainy. W sumie rozegranych zostało około 400 pojedynków na siedmiu kortach w ciągu trzech dni. W turnieju udział wzięła liczna grupa zawodników  z podkarpackich klubów w tym z  UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej