Informacje Informacje

Zagraliśmy dla WOŚP w Szczucinie 13-01-2019


13 stycznia 2019 r. odbył się X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Badmintona. 
W zawodach wystartowało 231 uczestników z całej Polski.
Nie mogło zabraknąć sportowców z UKS MixTeam Tarnowiec.

Czytaj więcej

Zwycięstwo w Licealiadzie SZS sezonu 2018/2019

Jako niepokonane zakończyły Finałowy Wojewódzki Turniej Badmintona w Nowej Dębie uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych (ZSEk) w Rzeszowie zdobywając tym samym tytuł mistrza województwa podkarpackiego oraz awns do Finału Ogólnopolskiego. W składzie zespołu liderka, zawodniczka UKS MixTeam Jessica Orzechowicz. 

Czytaj więcej

Srebro dla Jessici Orzechowicz na Międzynarodowym Turnieju Mazovia Junior Cup 2018

W dniach 28-30.09.2018 w Zielonce k/Warszawy odbył się Międzynarodowy Turniej „Mazovia Junior Cup 2018”  zaliczany do Grand Prix Juniorów Młodszych.   W zawodach udział wzięło w sumie 211 zawodników. Podkarpacie reprezentowało 16 badmintonistów a wśród nich Jessica Orzechowicz, która zajęła II miejsce w grach podwójnych.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w Żyrakowie

W dniach 08-09 IX 2018 r. w Żyrakowie k. Dębicy rozegrany został Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych.
Komplet zwycięstw dla Jessici Orzechowicz, która wygrała wysoko wszystkie swoje mecze w grach podwójnych oraz w rywalizacji pojedynczej.
3 x Pierwsze Miejsce na pierwszym Ogólnopolskim Turnieju po wakacjach to duży sukces.

 

 

 

Czytaj więcej

Podkarpacka Liga Badmintona PSG 2018

Sukcesem zakończyły się nasze zmagania w Podkarpackiej Lidze Badmintona w sezonie 2017/2018. UKS MixTeam Tarnowiec jako debiutant w rozgrywakach II ligi zajął pirwsze miejsce co daje nam awans do I Ligi. Tabala wyników. W niedzielę 25-02-2018 w miejscowości Zarzecze k. Jarosławia rozegraliśmy mecze rundy rewanżowej i już po dwóch pierwszych zwycięstwach 5-0 zapewniliśmy sobie I miejsce w tabeli.  Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki najlepszymi zawodnikami rozgrywek - Statystyki

Czytaj więcej