Informacje Informacje

Podkarpacka Liga Badmintona PSG 2018

Sukcesem zakończyły się nasze zmagania w Podkarpackiej Lidze Badmintona w sezonie 2017/2018. UKS MixTeam Tarnowiec jako debiutant w rozgrywakach II ligi zajął pirwsze miejsce co daje nam awans do I Ligi. Tabala wyników. W niedzielę 25-02-2018 w miejscowości Zarzecze k. Jarosławia rozegraliśmy mecze rundy rewanżowej i już po dwóch pierwszych zwycięstwach 5-0 zapewniliśmy sobie I miejsce w tabeli.  Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki najlepszymi zawodnikami rozgrywek - Statystyki

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Grand Prix - 2017

W dniach 3-5 października 2017 r. w Suchedniowie rozegrany został kolejny liczny i mocno obsadzony przez zawodników z czołowych miejsc na listach klasyfikacyjnych międzynarodowy turniej badmintona Grand Prix Polski Puchar Gór Świętokrzyskich w kategorii młodzika młodszego i juniora młodszego. W turnieju udział wzięli przedstawiciele z trzech państw: Polski, Łotwy oraz Ukrainy. W sumie rozegranych zostało około 400 pojedynków na siedmiu kortach w ciągu trzech dni. W turnieju udział wzięła liczna grupa zawodników  z podkarpackich klubów w tym z  UKS MixTeam Tarnowiec. 

Czytaj więcej

Sukces na Ogólnopolskim Turnieju JM w Żyrakowie 16-IX-2017

W sobotę 16-IX-2017 trzynaście klubów rywalizowało na kortach w Żyrakowie na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. UKS MixTeam Tarnowiec w dwóch kategoriach Juniora Młodszego reprezentowała Jessica Orzechowicz. Był to kolejny udany występ tej zawodniczki zwięczony sukcesem. Złoty medal w grach mieszanych wspólnie z Michałem Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) oraz Srebrny Medal w grach podwójmych z zawodniczką z MKS Dubiecko Amelią Bukowińską. Warto zaznaczyć, że kadra podkarpacia przygotowania do sezonu 2017/2018 rozpoczęła w sierpniu na obozach szkoleniowych w Jodłówce Tuchowskiej i Horyńcu Zdroju. 

Czytaj więcej

3 złote medale i tytuł MVP dla Jessici Orzechowicz. Mistrzostwa Podkarpacia w Jedliczu 2017

11 czerwca 2017 r. w Jedliczu odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona - turniej kończący zmagania podkarpackich badmintonistów na krajowych i międzynarodowych kortach w sezonie 2016/2017. Na Hali GOSiR rozegrane zostały zawody w 5 kategoriach wiekowych.

Jessica Orzechowicz zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec  jako jedyna wśród dziewcząt została wyróżniona przez  Zarząd PZB specjalną nagrodą MVP Mistrzostw Podkarpacia w Badmintonie 2017.

 

Czytaj więcej

Sukces UKS Tarnowca na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 2017

29 kwietnia 2017 r. w Szczucinie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w badmintonie UKS Mixteam Tarnowiec drugi wśród najlepszych klubów podkarpackich dzięki bardzo dobremu występowi Jessici Orzechowicz, która została najlepszą zawodniczką turnieju wygrywając wszystkie mecze w grach pojedynczych oraz mieszanych.
Dwa złote medale w tej prestiżowej imprezie sportowej to kolejny sukces sportowy klubu UKS z Tarnowca.
27 kwietnia zawodniczka naszego klubu została również wyróżniona przez Wójta Gminy Tarnowiec za osiągnięcia sportowe w badmintonie: Gmina Tarnowiec 

Czytaj więcej